***www.boorskhabar.rozblog.com***www.boorskhabar.blogfa.com***www.boorskhabar.blogsky.com*** خبــرهای روزانۀ بورس تهـــــران*** خبـــرهای روزانه بـــورس تهـــران صادرات قطعات منفصله سمند به ونزوئلا سود مناسبی دارد - خبرهای روزانه بورس تهران
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خبرهای روزانه بورس تهران

سایت خبری و آموزشی بورس

صادرات قطعات منفصله سمند به ونزوئلا سود مناسبی دارد

 همکاری گروه صنعتی ایران خودرو با ونزوئلا در حال حاضر بر اساس ....          
 
همکاری گروه صنعتی ایران خودرو با ونزوئلا در حال حاضر بر اساس تامین قطعات منفصله بوده و محصول نهایی ((CBU به این کشور صادر نمی شود.

به گزارش بورس نیوز به نقل از ایکوپرس، مهندس علی علمی اظهار کرد: همکاری گروه صنعتی ایران خودرو با ونزوئلا در حال حاضر بر اساس تامین قطعات منفصله بوده و محصول نهایی ((CBU به این کشور صادر نمی شود.


وی افزود: شرکت ونیراتو با سرمایه گذاری مشترک ایران و ونزوئلا تشکیل شده و در ونزوئلا شرکتی دولتی محسوب می شود و از ارز دولتی استفاده می کند؛ به همین دلیل محصولات خود از جمله سمند را در مقایسه با تولیدات سایر شرکت ها با قیمت ارزان تری به بازار عرضه می کند.مهندس علمی با بیان این که ارزان بودنسمند در ونزوئلا نسبت به تولیدات دیگر کشورها به معنای ارزان فروشی ایران خودرو نیست، اضافه کرد: ایران خودرو قطعات منفصلهسمند را با قیمتی به ونزوئلا صادر می کند که علاوه بر تامین منافع و سود شرکت و کشور، امکان رقابت با دیگر شرکت ها را نیز داشته باشد.


لازم به ذکر است، نرخ برابری دلار دولتی به بولیوار – واحد پول ونزوئلا- یک به 6.3 است اما این عدد در بازار آزاد این کشور حدود یک به 63 است.

تاریخ ارسال: دوشنبه 16 دی 1392 ساعت 07:43 | نویسنده: مرتضی | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
***فــــروشگاههای زنجیــــــره ای ویتــــرین ***www.vitreen.biz***www.vitreen.mihanblog.com***www.vitreen.blogfa.com***www.vitreen.loxblog.com***www.vitreen.rozblog.com***www.vitreen.shoploger.com***